Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заблуди

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Съб Яну 11, 2014 9:30 pm

Здравейте!
Тая сутрин рано ме посети музата /творческата де :lol: / и едвам издържах до около 6 часа. Станах по тъмниците, когато нормалните хора още спят и до около 10 часа изработих чудесиите, които виждате на снимките :) Това най-общо казано са два типа немагнитни генератори на оргонна пара, предназначени за вдигане на енергийния заряд на тялото. След малко мислене и тестове стигнах до извода, че най-добре и естествено се усвоява енергията чрез дишане. На първо място, защото това е най-нормалния процес на енергизация, а на второ - защото белите дробове са с развита повърхност и кръвта в се насища лесно и много бързо както с кислорода, така и с оргона от въздуха. Това изглежда е несравнимо по-ефикасен метод от зареждането на кръвта през вена чрез оргонен ток или поле.
Наблюдавах бърза промяна на локалния енергиен заряд на отдалечени от дробовете части на тялото и задържането /макар и частично, с леко спадане/ на ефекта за по-дълго време. В най-отдалечените точки на тялото като пръстите на крака например зарядът се натрупва най-бавно, но пак се усеща значителна локална промяна.
Ползвал съм стандартна кислородна маска + двата генератора, които са изолирани и енергията изтича само отгоре през запушен с тапа отвор /но естествено проницаем за оргона/ във вид на концентрирана оргонна пара. На открито тя се разсейва до нула след около 20 см., но с маската се насочва, а и няма въобще време да се разсее преди да влезе с въздуха в тялото. Първоначално се усеща вътрешно затопляне и вдигане на тонуса, след това нормалното леко доспиване, необходимо за да се усвои енергията. И двата генератора са пасивен тип и без захранване. Вероятно ще си поиграя тия дни да ги активирам с пулсиращ ток от няколко различни по вид източника. Единият генератор е с водна капсулирана сърцевина, другият е сух, с розов зеолит.
Моля колеги, който може да опита по снимките да оцени работата на генераторите и приспособима ли е енергията за организма /ниво на заряда, топла-студена, мека-твърда, става-не става и т.н./ Кой както усеща :D
Поздрави!

ПП
Картинката, като се сложи маската е леко комична, но на кой му пука :lol: Най-много някоя комшийка ако ме мерне през прозореца, да ме помисли за извънземен мутант :lol: :lol:
Прикачени файлове
Image0806.jpg
Image0806.jpg (191.42 KiB) Прегледано 4982 пъти
Image0805.jpg
Image0805.jpg (191.12 KiB) Прегледано 4982 пъти
Image0802.jpg
Image0802.jpg (198.66 KiB) Прегледано 4982 пъти
Image0801.jpg
Image0801.jpg (179.45 KiB) Прегледано 4982 пъти
Image0800.jpg
Image0800.jpg (203.21 KiB) Прегледано 4982 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Нед Яну 12, 2014 4:34 pm

Дишам от маската вече втори ден, зарядът на тялото ми се увеличи драстично. Общо да ми се събират 1-2 часа дишане на въздух, наситен с оргонна пара и от двата генератора - не повече. Пробвам ги един по един за да установя кой е по-подходящ. Все още не съм ги активирал и са пасивни, но мисля че и така работят отлично.
Натрупването в различните части на тялото е неравномерно, обаче има забележимо подобрение на общия тонус и състояние. Енергията в чакрите се увеличава по-слабо от тази във физическото тяло, но и там има напредък. Продължавам с дишането по 0,5-1 час на ден, ще ви информирам за резултатите. Вероятно ще направя някои леки подобрения в конструкцията на маската /май и трябват няколко дупки в долната част за по-лесен достъп на външния въздух. При всички положения вариантът с директно вързан генератор на оргонна пара към маската е по-удобен от този с маркуча и преносим генератор на колана или пък стационарен.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Нед Яну 12, 2014 6:04 pm

Утре ще ги погледан, че тая седмица просто всичко ми се опъва.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот Philip » Пон Яну 13, 2014 7:54 am

Лично на мен ми допада повече този, който е с по-дълъг цилиндър.
Енергията от него е по-чиста (каквото и да означава това) :lol:
Смятам, че ще бъде по-ефективен и за енергийната част на тялото, ако го уредиш и със сребро, където е възможно.
И едно въпросче :lol:
Като навлиза толкова енергия в тялото, оставаш ли адекватен? Не знам как по-точно да задам въпроса си :(
...Как ли ще се отрази дишане през такава система на болен? На теория би трябвало да му помогне много и бързо...?
В крайна сметка това е енергията, чрез която съществуваме и ние, и целия останал физически свят...
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Пон Яну 13, 2014 9:19 pm

Значи, малката я изкарах 9./15/ а голямата 9./997/ Голямата я усещам приятно. Малката я усещам леко неприятна, но при дишане може да е различно.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Пон Яну 13, 2014 9:51 pm

Здравейте,
събрах малко впечатления от маската и генераторите. Продължавам работата по усъвършенстването :D Накратко:
1. С времето на ползването нещата се усилват. Т.е. по-Бързо се постигат високи нива на заряд на тялото в по-слабо кръвоснабдените му части. Измервам в точка отгоре на дясното бедро и на големия пръст на крака - дебел мускул и най-крайна точка. За клетъчни промени и разлика във вида, както и влияние върху хронични болести вероятно трябват поне две седмици до месец. Това поне е ясно от практиката на Лаковски, макар с друг уред.
2. Започнах от сериозни разлики между заряда на 6-та чакра /Аджна, трето око/и физ. тяло и сега нещата са дори обърнати като нива - тялото е с по-висок заряд от енергията в чакрата. Например, при началото в Аджна имах 9, /10/, а на бедрото само 8,83/10, а днес следобед след 15 мин. дишане с маската измерих 9,/52/ на бедрото и 9,/14/ в Аджна. Тези нива ги направих за първи път вчера, а първият ден не стигнаха над 9/32/. Т.е. нещата се усилват. За сравнение - при нормалните хора заряда на организма е +6,5 до 7,5/10, а при слънцеяд на средно ниво /все още консумиращ и нормална храна/ съм измерил +9,95/10.
3. Белият цилиндричен генератор на оргонна пара е със розов зеолит. По принцип този минерал е със заряд около 9,/60/, но съм му сложил и три яки оргонни намотки и се тъпче допълнително много здраво с енергия. Там работи зеолитната вода в порите, не самият минерал ;) другият генератор /полуконусовидният/ е със същите намотки, но с вода от чешмата в цилиндричен затворен съд.
4. Днес имам доста висок тонус и като почна да правя чигунски енергийни упражнения, усещам полето като силно уплътнено - все едно още малко и ще почна да пускам светкавици като императора в Междузвездни войни :lol: :lol: :lol:
5. Тази вечер правя нов, по практичен и малък вариант на уреда /без маска/. Нещо средно между слухов апарат и малък тръбен микрофон ;) Никакви маркучи, никакви маски - генераторната кутия ще се слага зад ухото и малка гъвкава изолирана тръбичка ще извежда оргонната пара точно под носа. Концепцията започва да се избистря :D

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот smsi-h » Пон Яну 13, 2014 10:03 pm

Кадуцеусе,

Купувам крайния вариант на маската! ;)
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Пон Яну 13, 2014 10:20 pm

Чакай да видим първо какво ще стане с мене, че да не взема да се гътна от толкова заряд :lol: :lol: :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Вто Яну 14, 2014 8:55 pm

Има нов хоуммейд вариант :) Носеща рамка и генератор с преносно маркуче - семпла конструкция, нищо излишно. За 30-40 минути вдига заряда на 95 кг. тяло от 9,/10/ до над 9/50/. Вариантът, макар и по-слаб от предишните е доста по-удобен и при нужда от бързо енергизиране /болест, травма, специфична енергоемка духовна практика и т.н./ може да се ползва час, два или по-дълго време. Основни работни материали на експериментатора както се полага, са тел и тиксо + естествено още малко допълнителни неща :lol:
При новото изделие оргонът се усвоява по-добре, защото изходната тръба е точно под носа, без да го допира. Енергийната пара излиза от дупката на "микрофона". Всичко се наглася лесно с огъване. Следва още оптимизация и придаване на по-добър външен вид, както и експерименти с активация. Вероятно ще може да се вгради всичко в стандартни слушалки за компютър с гъвкав микрофон - естествено с генератора на оргонна пара в едната или двете слушалки, за да се ползва само корпусът :) Ако стигне тока от малък генератор само в едната, в другата ще е активиращата електрическа ВН схема с кръгла малка батерийка. Ще видим дали допълнителната мощност си заслужава усложнението.
Поздрави
Прикачени файлове
Image0812.jpg
Image0812.jpg (203.51 KiB) Прегледано 4846 пъти
Image0811.jpg
Image0811.jpg (205.79 KiB) Прегледано 4846 пъти
Image0810.jpg
Image0810.jpg (206.85 KiB) Прегледано 4846 пъти
Image0809.jpg
Image0809.jpg (192.85 KiB) Прегледано 4846 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот Philip » Чет Яну 16, 2014 7:35 am

Чак днес захапах какви точно са тези огънати джаджички :lol:
Фактически с тях закачаш на ушите, а "слушалката" - генератор се позиционира под ухото, зад долната челюст :D
Така ли е?
А защо гониш още по-високо зареждане на тялото?
Това не е ли достатъчно?
:lol: :lol: :lol: Голяма питанка съм :lol: :lol: :lol:
Разкажи за още усещания при такова високо енергетизиране на тялото, моля! :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron