Оргонни изделия от ICROW

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Нед Яну 05, 2014 8:48 pm

Благодаря и на двама ви! Значи това е само прототип, макет и го направих само да видя дали принципа работи! Дори маркуча е шлаух от кабел, защото не можах да намеря маркучетата ми и не ми се ровеше толкова късно. Даже не е изолирано, като хората. :lol: Днесак го пробвах и на двете коли, като по странното беше, че освен мощноста се подобриха и спирачките и на двете коли! Принципно това е пасивния варянт от който аз измервам директно от контейнера 9./4954/. Имам идея как да направя ел. стимулация доста мощна, и тогава вече с доста по голям дебит да добивам оргонна пара. Смятам да използвам за преноса полиетилнова тръба с алуминиева вложка.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот Philip » Чет Яну 16, 2014 7:50 am

Айкроу,
Какво става? Докъде стигна? Какви са резултатите при колата от последната ти разработка?
Днес явно ми е питателен ден :lol: :lol: :lol:
А кажи нещо и за твоя човек, моля. Ако той е съгласен, разбира се :)
Завъртял ли е генератор с електромотор в резонанс?
Имам трифазен стар генератор с бензинов двигател. Затова питам, а не от тъпо любопитство :)
Ако може мъъъничка подсказка и по тази тема... :oops:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Яну 16, 2014 9:42 am

Ами Напоследък само мизерии ми се случват и не съм се занимавал много. Седи разглобено у нас. Моя човек чака да навърши години за пенсия, че да може да изтегли кредит и да си купи генератор, щото в тая шибана държава нищо не става инче. Като стане готово сме се разбрали, да снимам всичко и да го качим тук.
Последна промяна icrow на Чет Яну 16, 2014 2:09 pm, променена общо 1 път
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Яну 16, 2014 2:30 pm

Да, нещо ни натискат от началото на годината. Иначе намери си някакув асинхронен двигател. Намери си от някъде ЛЦ метър да премериш индуктивността на намотките му. Така по лесно ще определиш колко капацитет ще ти трябва. Намираш с калкулатор спрямо честотата на мрежата колко капацитет ти трябва намираш си кондензатори и почваш да добавяш или изкарваш, до като влезе в резонанс. Принципно трябва да гониш и резонанс по напрежение, за което ще ти трябва променлив трансформатор за пробите. Естетвено и доста четене по въпроса. Принципно не е кой знае колко сложно, по скоро е пипкаво. И внимавай с кондезаторите, че бият.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот pondzi » Чет Окт 23, 2014 11:06 am

Здравейте,помолих Icrow да ми направи от неговите оргонизатори за колата.Колата ми е Opel Zafira 2000DTL 83к.с.В момента все едно карам друга кола.Невероятно много се повиши мощноста.Все едно съм със чип.Бях го махнал за известно време,че имах малки проблеми с колата.И понеже бях забравил как си вървеше по принцип,направо умря.Сигурно от тежкото купе и малкото коне доста трудно набира.Като си влезе в режим и няма проблем.В последствие пак го сложих и вече всичко е наред : ) Направих и засичане на разхода,на принципа пълно-пълно.По спецификация и дават,извънградско 5.5 и градско 8.3.За 500км. от,който 300 извънградско и 200 градско колата изгори 26литра.С две думи съм изключително доволен.Д а е жив и здрав и остава от мен да почерпя сериозно :beer:
pondzi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 10:28 am

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Окт 23, 2014 11:58 am

5.2/100 смесено звучи добре :) Рaдвaм се, че имa добър ефект. Колaтa беше без лaмбдa? Кaто опитно зaйче aз теб трябвa дa те черпя. :smileylol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот pondzi » Чет Окт 23, 2014 12:40 pm

Да без ламбда е колата.И само не мога да разбера къде си виждал 100 килограмово зайче :smileylol: :smileylol: :smileylol:
pondzi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 10:28 am

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Чет Окт 23, 2014 8:30 pm

Поздравления Айкроу! На дизели без ламбда е трудно да се постигне резултат и при моите К3 го има тук-там при слагането им на филтъра. Т.е. при стари дизели е добре да се работи през въздуха.
Твоя оргонизатор какво пуска, оргонна пара ли и във въздуховода ли влиза? Май само това е добре работещо, с оргонен ток не е толкова ефективно при дизелите без ламбда - поне при мен засега това са нещата.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Окт 23, 2014 8:41 pm

Създава оргонно поле през което минава въздуха.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Чет Окт 23, 2014 9:25 pm

Еми значи смогва да се зареди по индукция за това кратко време... Полето трябва да е доста мощно, добра идея!
Успехи!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron