Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заблуди

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Вто Фев 11, 2014 1:47 pm

Предлагам ти, все пак да отвориш нова тема за практически опити. Все пак това е теоретична тема и соред мен така се разводнява а пък практическата част се изгубва с времето, а пък искаме гаража ни да е чист и подреден. Нали така. :lol:

Иначе гледам, че си ползвал последователно свързани клетки от по две пластини? Колко волта пускаш? Не е ли по добре да се ползват неотрални пластини? Ще те чакам да мии отговориш в новата тема. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Чет Фев 13, 2014 10:22 pm

Малко инфо за това как се представя системата за зареждане на организма чрез оргонна пара от стр. 3 :)
1. В нормално състояние работи добре и за горе-долу 30-40 минути ползване натрупваш доста висок заряд, близо до максимума който пуска устройството.
2. Установих от личен опит, че при напреднал стадий на грип файдата не е голяма. Първо, носът естествено е запушен и то въздух не влиза, камо ли оргонна пара :) Второ, ако влиза, влиза малко и недостатъчно. Трето, ефектът след десетина минути е леко подсушаване на лигавицата, но лично аз нещо се изнервих от постоянното кихане + "микрофона" под носа, спрях да опитвам по този начин и подкарах методиката с чесъна и ракията като по-лесна :lol:
3. Сега като съм вече ОК, мисля да тествам върху себе си как се отразява модулацията на чистия оргон с витамини, живокост или др. полезни неща.
4. Знам, че 3-4 колеги чакат да им пратя изделието, но много ги моля да издържат още малко за да имат нещо работещо и в краен вариант, а аз лично да съм сигурен, че нещата са направени добре. Стискайте още малко, надявам се до десетина дни всичко да е ясно - просто грипа ме забави. Ще пиша за резултатите и тук
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Чет Фев 13, 2014 10:47 pm

Аз да си кажа слава Богу не съм боледувал отдавна, и се поддържам с ММС. Като усетя, че става нещо и си правя по2 капки и край! Не че му правя реклама, но наистина действа.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Пет Фев 14, 2014 12:05 pm

Кадуцеус, би ли видял как е на края на маркучето.
Прикачени файлове
IMG_0132.JPG
IMG_0132.JPG (245.41 KiB) Прегледано 4309 пъти
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Пет Фев 14, 2014 10:42 pm

Пробвах го на колата. Работи що годе добре, но се оказа, че влиза в конфликт с един от другите ми оргонизатори. Когато бяха близко един до друг от ауспуха излизаше 9./300/ Като махнах оргонизатора започна да излиза отзад 9./500/ А, като го сложих от другия край на двигателя, да стреля срещу генератора на оргонна пара започна вече да излиза отзад 9./900/ За съжаление промените ги направих, след като се прибрах, та теста в движение ще е утре. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот Philip » Съб Фев 15, 2014 7:24 am

:lol: Добре, че вчера icrow описа един основен принцип в друга от темите :D
Не +-+-, а ++ срещуположни :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Съб Фев 15, 2014 11:10 am

Нали! Колко внимателно четеш. :lol: Обаче тук случая е друг! Двете са едно до друго на разстояние към 15см. а не едно зад друго с една посока на излъчване. Едното е оргонното оръдие, което излъчва към двигателя тесен лъч. Другото е генератора на ор. пара съкратено ГОП :lol: , който с маркуче влиза в кутията на въздушния филтър, а самия той е що годе изолиран. В случая проблема е, че и двете се опитват да смучат от околната енергия и явно става конфликт. Което може да се добави, като ново правило. А когато са насочени един срещу друг и се сблъскат двата плюса става не само обединение, но и се усилва енергията.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Съб Фев 15, 2014 3:00 pm

Айкроу
Това на одеялото го измерих, на изхода оргонната пара е със заряд около + 9,/1260/. Кажи на тебе какво ти излиза, че при тия високозарядни работи стават грешки /особено като го пипаш по-дълго време, ти се разкалибрира временно скалата поради натрупвания заряд в организма/
Действай по колата, ама намалявай и газта за да има краен резултат - иначе ще си пръска каквото там си му е заложено в акъла, независимо от това какъв заряд му тъпчеш вътре :)
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот ivchak » Съб Фев 15, 2014 4:17 pm

Айкроу , щом толкова много ти излиза от ауспуха , тези които карат след теб ще са на чиста далавера :lol: :lol: :lol:
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Съб Фев 15, 2014 4:34 pm

ivchak написа:Айкроу , щом толкова много ти излиза от ауспуха , тези които карат след теб ще са на чиста далавера :lol: :lol: :lol:


Нали! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сега, като го погледанх на снимката ми даде 9./1370/ :lol: Интересното е, че когато го сглобих и тествах малко преди снимката ми даде 990 деветки. Сега ще го проверя пак директно. Иначе, като добив е малко. Двигателя от самото палене си е тихичак, но чак след 2-3 км почва да му идва пауара и става още по тих, което значи, че му трябва време за насищане. Но пък като се замисля кенчето е от най-малките 200мл или нещотакова, а маркучето е от маркуч за душ от тези с металния шлаух, та кой знае колко добив не можа да се очаква. Все пак като го направя активен би трябвало да вдигне и при това положение добива. Асене, обаче трябва да помислим как да почнем да го измерваме примерно колко литъра за минута дава. Ще пробвам с махалото, но ще е хубаво по неуспорим начин да измислим. Иначе газта я намалявам, обаче нещо много ми капризничи колата и при определено намаляване почва да притрися ида работи неравномерно. Ако имах достъп до бензиновия комп да видя там ли пропада нещо, защото на газовия ми показва само, че налагането в колекторите се дига двойно на празен ход. Но си трябва и ТАП.
Поздрави :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron