Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заблуди

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот zlia_genii » Сря Фев 05, 2014 10:05 am

caduceus - дай ми идея как бих могъл да използвам оргона в електролизната клетка и аз ще съм първия от много време на сам който ще кара само на вода :D. Повечето оксиводородни клетки (да не кажа всички) на пазара са конструирани не правилно като за начало. Запознат съм с известните до момента разработки на електролизни клетки (Браун, Майер, Джо, Боб Бойс) и между всички има нещо общо макар да са изпълнени по различен начин. Също така всички споменават за привличане на енергия от околната среда. Що се отнася това оргона пара ли е оксиводород ли е браунов газ ли е, грам не ме интересува. важното е да гори и да върши работа 8-)

Поздрави
Прост човек и слилен вятър - нищо ги не спира
zlia_genii
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 9:13 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот zlia_genii » Сря Фев 05, 2014 10:14 am

icrow написа:Аз лично мисля, че може да се подкара кола с оргонна пара без никакво електричество или със символични един два вата за честотна стимулация.

точно за това говориме :lol: :lol: :lol:
Прост човек и слилен вятър - нищо ги не спира
zlia_genii
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 9:13 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Сря Фев 05, 2014 11:49 am

Ей как не сме се сетили да кажем на някой как се прави оргон и той съвсем лесно без опит в радиестезията да направи оргонна пара :D
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот zlia_genii » Сря Фев 05, 2014 1:59 pm

ето сега ви се удава възможност кажете :lol: :lol: :lol:
Прост човек и слилен вятър - нищо ги не спира
zlia_genii
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 9:13 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот skeleta » Сря Фев 05, 2014 2:52 pm

Може ли да отворим тема за радиестезията? Ще е интересна за доста хора. Пък и ще е полезна за начинаещи радиестезисти, като мене например.
skeleta
 
Мнения: 198
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 9:16 am

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот Philip » Сря Фев 05, 2014 2:53 pm

Злиа гении,
Дай снимка на електролизната клетка, която си си направил за експеримент и ще получиш оргонен отговор по нея, нищо че:
zlia_genii написа:Що се отнася това оргона пара ли е оксиводород ли е браунов газ ли е, грам не ме интересува.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Сря Фев 05, 2014 3:12 pm

Скелет, цял раздел има!!! Чети пробвай, ама явно не било лесно.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот caduceus » Чет Фев 06, 2014 11:00 pm

Зл.гений,
Не мога да ти дам съвет как да направиш колата на вода с електролизна клетка. Единствения начин е да почнеш някакъв проект, по който да можем да даваме мнения какво и как е според нас, а ти да виждаш дали резултата се подобрява според мненията ни. Ако питаш мен как бих го направил, имам няколко варианта /нито един от които не съм завършил, защото са наполовина - но е въпрос на време :) / :
1. Водогоривна смес 95/5% вода гориво. Система за бъркане и веднага използване, или готова смес със стабилност поне три месеца. Второто е за предпочитане, но изисква специфичен апарат, който не съм направил - основно поради студа в гаража.
2. Система на Шаубергер за "водно гориво" + 1-2% органика - основно подходящо за дизели поради изискваната голяма компресия. Тръбите са имплозионни и разлагат на податомно ниво органиката във водата, като зареждат цялата смес с оргон за да може да експлодира студено при сгъстяване в цилиндрите. Изисква знания за имплозионните и синтезни процеси в природата и двигателите, както и за работата на вихровите тръби на Виктор.
3. Браун газ генератор, който няма нищо общо със оксиводородните клетки сега. Освен това изисква магнтитна сепарация на оргонната пара /основна част от Браун газа, плюс още нещо което вкарва оргон в системата - но не съм готов още да го споделя защото не съм сигурен/.
4. Клетка на Джо, която става за карбураторни двигатели с делко и чугунен блок. Там трябват специфични знания за да се направи като хората и добие достатъчно оргонна пара. Става с радиестезия, четене и практика
5. Автотермичен въздушен оптимизатор/катализатор на проф. Андреев. Там караш само на въздух + съвсем малко гориво за катализиране, но системата е скъпа основно защото има платина вътре.
Има и още няколко варианта, но мисля тези примери са достатъчни за да се създаде впечатление кое как е :)

Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот zlia_genii » Пон Фев 10, 2014 3:10 pm

Здравейте
caduceus - благодаря за отговора
като цяло моята идея е да вкарам оргона в системата заедно с тока (дали е възможно не знам) посредством една бобина подобна на тази която пуснах да замерите. В момента я конструирам до края на месеца мисля че ще я направя и ще ви я снимам да ми кажете става ли за нещо
Поздрави
Прост човек и слилен вятър - нищо ги не спира
zlia_genii
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 9:13 pm

Re: Браун газ, водородни клетки, оргонна пара - истини и заб

Мнениеот icrow » Пон Фев 10, 2014 4:22 pm

Направо направи електролизата и снимай какво излиза.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron