Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пон Юни 03, 2013 8:35 am

Не! :D
Един единствен. Просто си минава оттам както винаги до сега :D
А и двете тръби вече са с дължина само 50 см :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот idurchev » Пон Юни 03, 2013 9:59 am

Филипе,ако имаш снимки на новите тръби (50-сантиметровите) моля те ги качи.Колко оборота се завърта водата в тръбите?И в двете ли тръби водата се върти надясно.Поздравления за труда.
idurchev
 
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 3:58 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пон Юни 03, 2013 10:17 am

:D
Не ги снимах снощи, като ги завърших.
Довечера като си отида ще ги снимам и ще кача снимка. В интерес на истината снощи въобще не очаквах снимката да стане. Небето беше толкова черно, че смятах, че осветеността няма да стигне изобщо. Не само че стигна, не само че не се включи светкавицата, а стана чудесна светла снимка ;) . Освен светлината, мисля, че наблюдавах и друг ефект описан от Виктор, докато вървеше водата през тръбата. :idea:
Тръбите са първо лява, с лява капка (разрушаваща), а после дясна, с дясна капка, както ме посъветва Кадуцеус. :D
Разликата от двойката на предишната страница е в по-малката дължина; сгъстената винтова линия при изхода на плюсовата тръба; по-малкия изходящ диаметър. Всъщност това съм го означил с името на снимката: "-+ф-" = отрицателна тръба (-), следвана от положителна тръба (+), с намален диаметър на изхода (ф-) :lol: Ама май само аз си го разбирам. :lol:
************
Ще направя още една промяна, с която ще постигна още по-високо енергетизиране, а след това смятам да направя няколко, които да пратя на хора от форума - да си ги сложат в баните и да пишат впечатленията си :D - независимо добри или лоши. :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Вто Юни 04, 2013 6:58 am

50cm.jpg
50cm.jpg (57.04 KiB) Прегледано 7371 пъти
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Вто Юни 04, 2013 5:34 pm

Здравей Фил, реших пак да тествам водата в чашите и мисля че този път ще позная :lol: В лявата чаша водата е с лек минус(чешмяна), а в дясната е много по-силна от вчерашната снимка.Вчерашната вода по Бовис бе 70-72000, а днешната е около 500000 :D Да видим какво ще кажат баш майсторите :lol: :lol: :lol: Днес си направих една гривна(ноу-хау :lol: ) която сложих на чучура на чешмата.Пуснах водата почти на най-силно и напълних една чаша от 200-250 мл. По моите измервания енергетиката се получи 70000 Бовис ., но нямах време да я снимам.Тази вечер смятам да повторя опита и да направя снимка да видим колегите какво ще кажат.Бъди здрав !!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот caduceus » Вто Юни 04, 2013 6:03 pm

Лявата чаша е минус 2,2/10
Дясната чаша е + 9,994/10
Който си е майстор - майстор си е! Поздравления за Филип! Тръбите са много интересни, но си мисля, че връзката между двете е много остра като завой. Не че знам как иначе да се направи де :) Май ще навъртя и аз две такива по восъчноматричния начин, но напоследък от правене на оптимизатори не остава време

Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Вто Юни 04, 2013 7:22 pm

Ето и моята чаша с вода :D Този път е на поднос за намаляване ефекта от моето поле :P
VODA-grivna 1.jpg
VODA-grivna 1.jpg (70.11 KiB) Прегледано 7354 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Вто Юни 04, 2013 9:00 pm

Не знам каква вода тече от вашите чешми но моята от чешмата тече +16 а в шише вода налята от вчера и пито директно от нея е +18. Ивчак твоята е +27 ама в момента съм толкова изнервен, че не много сигурен резултата.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Вто Юни 04, 2013 9:32 pm

Айкроу, благодаря за теста :) Във Варна(по-точно в нашият квартал) водата е около неутрална и лек минус.Вашите тръби изглежда ги е прекарвал някой от родата на Шаубергер :lol: :lol: :lol: Вземи кирката и провери :D Бъди здрав !!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Вто Юни 04, 2013 10:10 pm

Като отида селдващия път на гости на сестра ми във Варна ще премеря да видя как е. Утре ще премеря и водата от офиса в дружба, макар че тама като знам какви са хората си представям водата каква ще е. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron