Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот caduceus » Пон Май 20, 2013 6:25 pm

Чудно е станало! Ако искаш пусни малко вода да мине през тръбите, налей я в прозрачна чаша и я цъкни да проверим заряда с Айкроу. Нали се сещаш какво иде наред - да затвориш кръга и с една помпичка да въртиш 10-15 минути - и си готов с водата-разредител /алхим. "алкахест"/ за водното гориво на Краснов и Шаубергер :) Малко бъркане с медно яйце + 3-5% бензин и айде в горелката за зимата. Това е без майтап - но има стабилизиране с мъртва вода преди това и обратно въртене, за да се запечата добре структурата на горивото във водния разтвор.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Вто Май 21, 2013 9:19 am

Хахаха :D
Благодаря. Ама имам още малко работа до това. В момента водата ми е "супер". Като стигна нивото "чудесно" или както аз си казвам - чудесо :lol: - е тогава ще дойде този момент, за който говориш. Вече знам какво да променя, за да го стигна, но едно е да знаеш, а друго - да стане във физическия свят :lol:
Ето и снимките, които каза да направя. Ще очаквам включването и на двама ви с цифри (а и всяко друго мнение ми е добре дошло :D ). :D
Нарочно ги давам без да обяснявам коя каква е, за да няма психологическа натовареност при измерванията.
B21.JPG
В21
B21.JPG (48.73 KiB) Прегледано 20158 пъти
B22.JPG
В22
B22.JPG (52.7 KiB) Прегледано 20158 пъти
B23.JPG
В23
B23.JPG (47.4 KiB) Прегледано 20158 пъти

Апарата ми си направи гаргара с фокуса, така че не се влияйте от визията, а от енергията ;)
Хубав и приятен ден на всички! :D

********
...За мен по-важното действие на тези тръби, а и на всяко такова устройство, е въздействието и помощта му за оправяне и въздействие върху тялото на човека. Технологичното действие е на втори план. Промените, които прави водата от тези тръби (при къпане с нея) за физическото тяло, а и за психиката, надминават очакванията ми. Но все още се ползват само на две места. :D С останалите тръби, които направих, си поливаме цветята и тревата. :lol:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Вто Май 21, 2013 5:23 pm

Здравей Филип, аз се опитах да направя някои тестове с твоите чаши ,но тъй като сега се уча да измервам енергиите не ми вярвай много :lol: :lol: :lol: За да не се влияят колегите от моите измервания съм ги архивирал(да не дразнят окото) :D Струва ми се, че ако обвиеш тръбите с 2-3 слоя алуминиево и найлоново фолио като оргонен акумулатор ефекта ще е още по-силен - мисля, че Айкроу беше дал тази идея за завоите на тръбите, но ако се обвият изцяло ще е по добре .Поздравления за труда и успеха !!!
test ivan.rar
(205 Байта) 833 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Вто Май 21, 2013 6:47 pm

Няма да ти вярвам много, щом казваш, ivchak :lol:
Смятам, че е редно да кажа нещо, защото който не чувства, не може да разбере що за човек съм ;)
Никога не "изпитвам" знанието и моженето на хората! С тези снимки също не подхлъзвам или не си правя майтап по някакъв начин! Напротив. Стремя се експеримента да е максимално чист. И трите са на пусната само студена вода.
В трите халби водата е различна. Едната е директно от тръбоповода, отворен на макс, от подвижния душ, който не съм захранил с вода от тръбите. Друга е също с вода на макс, но от неподвижния душ, водата на който минава през тръбите. Друга е от същия този душ, но съм намалил водата до степен, в която чувствам, че енергията на водата е най-силна. (Който е запознат с трудовете на Виктор - ще знае защо търся определено количество преминаваща вода за тази конфигурация)
Усмивки!
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Вто Май 21, 2013 7:53 pm

Мъдър отговор ;) Каквито и резултати да дадат колегите за мен този тест ще е от полза(аз съм на принципа, че никога не е късно човек да се учи) :D Имай предвид, че измерванията съм ги правил според моите потребности.Така, че ако не си пред мен на живо не мога да преценя кое е най полезно за теб.Още повече, че съм мнооого назад в практическите измерваният от Кадуцеус и Айкроу въпреки теоретичната ми подготовка.Чакам резултатите на колегите :) Бъди здрав !!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Вто Май 21, 2013 8:00 pm

Ако имаш път или пък хей тъй на! решиш да се разходиш към Шумен - добре си дошъл и на живо :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот caduceus » Вто Май 21, 2013 8:07 pm

1 минус 1.8 /стандартна чешмяна вода/
2 + 9,53 /най-силен оргонен позитивен заряд/
3 + 8,74
При втората и третата чаша има и слабо + поле дори на поставката, индуцирано от това на водата. Като цяло зарядът не е най-силен, но е съвсем достатъчен като за едно преминаване през системата :D
Успехи!

ПП
Не съм чел още файла на Иван, сега ще го погледна
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Вто Май 21, 2013 8:42 pm

Казвам си без бой :lol:
Реда на снимките е такъв, какъвто го изредих преди малко.
За съжаление явно и аз не съм се отървал през цялото време от мозъка си :roll: :lol:
Третата смятах, че е с най-силен заряд. (тази, на която намалявах водата до степен, когато чувствах най-силно енергията на ръката си до струята на водата (иначе разчитам само на чувство, без помощни средства - ръце разни)).
Благодарен съм и на Ivchak, и на icrow за препоръката за обличане - сигурен съм, че това ще вдигне енергетизирането. ...Ама още не мога да се спра да правя тръби, търсейки най-доброто :lol: . Като успея да се спра - ще им обърна внимание и на обличането. :D
А сега действам и по един друг проект, та времето съвсем не ми стига :lol:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Сря Май 22, 2013 5:41 am

Здравейте колеги !!! Снощи , а и тази сутрин става някакъв батак с моите енергии.След като излязоха резултатите на Кадуцеус реших отново да тествам водата на Филип.Получих същите резултати като от предното ми измерване :o :o :o След това реших да тествам у-ва за които съм сигурен , че излъчват полож. енергия.Резултатите бяха - силна отриц. излъчване :?: Реших да тествам енергията излъчвана от коленете ми - и над двете ми колена махалото ми показваше отриц.енергия :?: Пробвах с още 2 махала и резултатите бяха същите :evil: А предният ден всичко си беше нормално.Тази сутрин аномалията при мен продължава - всичко което измервам е или неутрално или отрицателно :o :o :o Опитвах даже насила да завъртя махалото на дясно, но то спираше и започваше да се върти обратно :o :o :o
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Сря Май 22, 2013 9:02 am

Смятам, че е свързано с мястото, където живееш. Пробвай отново в природата.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron