Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Чет Авг 08, 2013 8:39 pm

Oт тръбата 9.(27) в чашата 9.(6) А, за Ивчак по добре да постне една панорамна снимка на жилището от вън ако иска и вътрешни помещения, защото от тези е много близо до водата и да е по ясно.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пет Авг 09, 2013 8:54 am

Благодаря ти :D
Тъй като се оказа, че като всичко в Природата най-простото е най-работещо, а явно стигнах до него, в сайта ми пуснах точния начин на направа на тези последни простички тръби :D
http://fenix.styleglassbg.com/izvorna_voda/spring_water.html
Правете и ползвайте със здраве и за здраве! :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Пет Авг 09, 2013 10:43 am

Здравейте колеги,много ме е срам , ама ща не ща ще пиша :oops: :oops: :oops: Първо, измерванията ги правих по снимките, но това е без значение тъй като бях сигурен че енергетиката е над 10 деветки.Така, че започнах да измервам от там нагоре и изглежда на моят човек дето ми подсказва от "горе" му е писнало да казва не и ми е казал каквото аз съм искал :D Второ ,преди да наточа вода за проба върху моят енергизатор сложих отражател от бирена кутийка който явно е дал накъсо началото и края (без отражатела енергизатора даваше някъде около 10-12 деветки).Тръбата на Филип явно страда от същата болест защото тунелчето в което я сложих и алум. фолио което залепих от вътре опира по по-голямата част от тръбата и дава на късо :evil: Явно трябва тръбата (ако и се слага отражател) предварително да се обвие с найлоново фолио и тогава другите пластове.Същото се отнася и за моя енергизатор защото е направен от нелакирана жица.Сега поствам нови проби , като тръбата и енергизатора са чисто голи :D Сега започнах да меря от нулата и получих за водата от чешмата 12 деветки, а от душа 45 деветки .
от чешмата.jpg
от чешмата.jpg (68.94 KiB) Прегледано 4050 пъти
от душа.jpg
от душа.jpg (62 KiB) Прегледано 4050 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Пет Авг 09, 2013 12:36 pm

Сега е доста по добре! :) От чешмата вече е 2.98, а от душа 9.(12)6. :)

ПП
Филипе, браво за обясненията за тръбата на Шаубергер. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Пет Авг 09, 2013 5:42 pm

Поздравления Филип за доброто представяне на тръбата !!! Аз отново измервах водата (този път по снимките) и ми даде за водата от чешмата 9.(12,7) , а за тази от душа един път между 9.00 и 9.(10) деветки , но не искаше да уточни колко точно.После ми показа 9.(36) :?: :?: :?: Спирам да меря няколко дни докато ми се оправи дясната ръка, че почти не я чувствам от усукване на жици :lol: Свалих енергизатора от водопровода за да го снимам.Имам още едно съмнение за неговата работа защото водопровода(както и енергизатора) е обвит с дебела изолация и може би там става нещо :shock: Слагам снимка на енергизатора завит с отражател за да могат колегите да измерят какво излъчва-според мен излъчва няколко слоя от редуващи се - и + , като крайната енергия е положителна.
ENERGIZATOR.jpg
ENERGIZATOR.jpg (88.36 KiB) Прегледано 4029 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пет Авг 09, 2013 10:32 pm

Айкроу, имам молба.
Понеже спомена за болка в костите при по-висок заряд на въздух.
Можеш ли да установиш от каква стойност нагоре става това?
Ако е възможно, моля да установиш същото и за водата.
Важи ли това и при отрицателни стойности?
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Пет Авг 09, 2013 10:44 pm

Ивчак от всякъде лъчи - 1.2 :( Филипе утре ще разпитам по въпросът ти, че утре ще сатавам в 5 и трябва да се ляга вече, а въпросът ти иска повече концентрация и време.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Съб Авг 10, 2013 6:09 am

icrow, благодаря за теста :) Тази сутрин слязох до колата да видя защо там същото у-во работи и видях че там намотката е обърната обратно :lol: :lol: :lol: Както се казва - заспала работа :lol: Сега направих снимка като обърнах намотката.Надявам се това да е било главната причина :)
енергизатор 2.jpg
енергизатор 2.jpg (122.32 KiB) Прегледано 4007 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Съб Авг 10, 2013 7:41 am

Сега вече е друго. +7.7 Извади намотката от кенчето да видим дали няма да лъчи повече, и дали не я екранираш.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот ivchak » Съб Авг 10, 2013 3:38 pm

Да си жив и здрав , че се занимаваш с мен, ама като съм заспала...... :D Извинявайте че пълня форума с мойте проблеми но пускам последните измервания за днес(жената е на работа и аз съм ФРИИИИ) и смятам , че съм много близо до верните резултати :lol: :lol: Първите две снимки са от чешмата и от душа на Филип ,а другата е контролна - за тренировка :D
2.5 devetki-чешма.jpg
2.5 devetki-чешма.jpg (63.09 KiB) Прегледано 4017 пъти
21.5 devetki-душ Филип.jpg
21.5 devetki-душ Филип.jpg (73.44 KiB) Прегледано 4017 пъти
7 devetki.jpg
7 devetki.jpg (70.53 KiB) Прегледано 4017 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron