Крахът На МАЗЕТО

Теория и практика в конкретни устройства

Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот Gogo1 » Пон Фев 13, 2017 7:24 pm

Здравейте колеги!

Във форумът МЕЗЕТО всичко което е работещо трябва да е оплюто и обявено за абсурдно.
Това се прави от (колеги) който нищо не са направили, нямат никакви наблюдения и най малка представа за какво иде реч, но ЗНАЯТ ВСИЧКО.
Админа на МАЗЕТО просто е с огромно его. :angry: :angry: :angry:

Не веднъж му предложих да му настроя генератора за който купи детайли от мен.
Това обаче е обявено за спам и нямам достъп до форума му вече.Даже обещах, че ако не го настроя за да работи като моя ще му върна парите за детайлите ако не се получи нужния резултат. Няма отговор. ИМАМ ПОСТОЯННА ЗАБРАНА...
ТЪПОО, НО ФАКТ...
В този форум(МАЗЕТО) ако има и зрънце истина за нещото за което се пише е СПАМ... :doh:

Стараят се да стъпчат семето, та да не би да се получи така, че да поникне и да стане яко дърво.
ЗА ЧИИ ИНТЕРЕСИ РАБОТИ ТОЗИ ФОРУМ?

Крайно време е да се пише за чии интереси работи този форум.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот Slav » Сря Фев 15, 2017 2:41 am

Ами то...отдавна сме коментирали и тук и къде ли не вече, че мазето не работи в интерес на хората :) Имам предвид на истинските хора - мислещите, търсещите и можещите.

Това мазе работи в интерес на статуквото, в интерес на алопатичната медицина, в интерес на корпоративната печалба (която е възможно да бъде генерирана само когато има достатъчно дезинформация, прости хора и откровени мижитурки) и не на последно място работи за лична изгода на неговите създатели. Не само материална, но и за подхранване на егото им - както си се досетил вече :wub:

То е малко като онези предавания по ТВ, които имат за цел да те убедят, че няма смисъл. И предвид това много от нас са се убедили отдавна, че наистина няма смисъл...да се влиза там. ;)

Ние като "по-тъпата" част от населението обичаме да си губим времето с "безмислени проекти" и който иска ще намери начин да намери информацията, която е истинска :beer: В крайна сметка най-красивото и истинско нещо в живота е да търсиш, да откриваш, да създаваш. Така преоткриваш Вселената всеки ден, смисъла на живота и самият живот. Иначе за какво си жив ?

Убеден съм в това, което пиша, защото когато намерих този форум например (Гаража), го намерих по абсурден начин. По-скоро той ме намери, отколкото аз него...образно казано :tongue:

Така, че Жоро - споко. С мазето или без мазето все тая. Хората, които са там ще намерят друга причина, начин и мотив, за които да се "хванат" и "уповат", ако го нямаше него, за да избълват "умнотиите", които ги мъчат. Така поне знаем къде са и какво мислят. Нека си съществува мазето, за да има къде да се подвизават плъховете на едно място, а не да щъкат насам натам ;)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот Gogo1 » Чет Фев 23, 2017 3:27 pm

Колети!
Ето ви нов форум, който е затворен за празнодумци.
АМАН ОТ ПРОСТОТИИ...
Значи! Какво се получава?

Правя неща работещо за няколко месеца и после година обяснявам. Какво прави и как работи за да бъда прилежно наплют и баннат дори.
Тук ще пишат само тези които са направили нещо. Пък дори и не работещо да е.
Ако не покажат клип с това което са правили няма да имат регистрация..


http://www.freeenergy4all.eu/forum/index.php

В МАЗЕТО ВСЕКИ КОЙТО СПОДЕЛЯ РЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ Е С ПОСТОЯННА ЗАБРАНА.
Тъпо е, но е факт. :surpris:

Този форум . Или е против чистата енергия , или админа и групата около него са с ЕГОО по голямо от самите тях.

ТЪПО, НО Е ФАКТ. :surpris:
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот Gogo1 » Чет Фев 23, 2017 3:58 pm

В този форум МАЗЕТО.
Вече няма да пиша нищо... Просто няма смисъл..
Димела! Админа де няма и най малка представа, че въпреки забраната съм там, но той не знае. :)
Даже и в чата съм постоянно. :smileylol:
И то това е за да следя какво се пише там и да открия още работещи колеги. С който да работим съвместно. :)

Та той Димела де даже е баннал колеги които ползват ТОР браузера с цел сигурност.
Пълна параноя го е обхванала. :)
Мисли си, че всеки който влиза от този браузер е ЖОРОО.. :)

Пълни тъпотии, но факт.. Те имат бан. :)
И случайно или не, но след като аз вече имах постоянна забрана се появи нова тема в която се обсъжда това за което пишех аз.
Само, че от друг колега, който много скоро бе наплют и обявен за мошеник. :)

Като мен де. :)

Асене! Какно мислиш по въпроса?
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот Иван_БГ » Нед Юли 23, 2017 12:47 pm

Здравей Gogo 1,
Не знам кой имаш предвид, да бъде изгонен от Мазето, по мен ми затвориха темата преди дни.
Темата "НАПРАВИ СИ САМ МАГНИТНА ТУРБИНА" е моя. Участвал съм съшо в "Тема за размисъл",
но се отказах от участие защото тя е много Бля-бля... и е само загуба на време. Регистрирах се
тук, защото се занимавам със свободна енергия отдавна, а по- точно с магнетизма. Дано да е за
добро.Така че вече сме двама!
Бъди!
Иван
Иван_БГ
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юли 22, 2017 2:14 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот caduceus » Пон Юли 24, 2017 9:30 am

Еми тва е то, човече... Там е така - приказки и закачки :lol: Тука сме повечето все бивши тамошни кадри, които троловете са издразнили :cheers:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Крахът На МАЗЕТО

Мнениеот врановски » Вто Сеп 24, 2019 1:30 pm

Е ето ви още един баннат. Аз обаче съм благодарен на Мазето, защото там разбрах, колко много хора се интересуват и търсят Нейно Величество Свободната енергия. Не се сърдя и съм още по- мотивиран да продължа работата по мойте експерименти.
Поздрави
врановски
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 15, 2014 5:24 pm


Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron