Генератор на студен ток - тестове на Кадуцеус

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Генератор на студен ток - тестове на Кадуцеус

Мнениеот Питър » Нед Апр 16, 2017 7:44 pm

Пак същия въпрос - тъпо и упорито вървя на някъде , не е ясно дали напред или назад , то и няма значение ако сме върху географската формата кълбо. Трябва да се маат крачоли във всички посоки докато хубавичко се отъпче навсякъде.

"Оргонна компонента на ел. ток, оргонен полюс на магнита, скаларно магнитно поле /някъде е известно като поле на Николаев/, ляво и дясновъртящи оргонни полета, разчупване на скаларна решетка, самофокусиране на оргонен лъч, стоящи оргонни вълни и възли, подреждане на оргонните домейни в металите, пречупване и отразяване на оргонни полета, оргонно материалознание, система за класификация на позитивни и негативни материали, динамични процеси създаващи оргонна полярност"

- това го разбирам като факт върху работната ви маса, дядо ми едно време имаше тезгях ... шегувам се

Така де - в духа на гениалната мисъл на др. Живков - тая година полу-проводници, догодина цели - вас мога да ви позиционирам в първото полугодие на втората година. Всъщност не знам дали тя може да се дели на полу- или там календара е само неделима цялост. Както си ги представям тези 'неща' текат през самото всичко без пауза.

Материята във форума понякога е скучна , ако ви дразня като се шегувам , моля да ме извините - надявам се ще мога да спра, просто се изморих изглежда.
Но наистина питам съвсем честно - това го владеете , така разбирам като чета. Практическото приложение ми убягва в тези тънки знания.
Аватар
Питър
 
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 9:28 pm
Местоположение: Варна

Re: Генератор на студен ток - тестове на Кадуцеус

Мнениеот caduceus » Вто Апр 18, 2017 8:45 am

:)
Практическото приложение се разширява в момента. Продуктите, в които са въплътени тези знания засега са следните:
http://optimizatori.com/
http://jiznenost.com/Reziume.html

Оргонните бустери при Райф машината ми:
viewtopic.php?f=4&t=138&start=350

и още това-онова, което не е съвсем завършено в момента и затова не го показвам.
Така че, работи се. :cheers:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Генератор на студен ток - тестове на Кадуцеус

Мнениеот Питър » Сря Апр 19, 2017 9:02 am

Супер !
Аватар
Питър
 
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 9:28 pm
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron