Гребенников - платформа

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Гребенников

Мнениеот Philip » Пон Авг 12, 2013 8:12 pm

Тук се разминахме :)
Няма нужда да размахваме шпаги :lol:
Пуснах темата, но няма да пиша повече в нея след този път, защото чувствам, че ако тръгнем да се обясняваме, ще прехвърчат искри :)
А не го желая никак си :lol:

Единствено заради Гребенников ще напиша тук това, което той държи да бъде написано.
"Ефект на кухите структури" означава именно ефект, свойства на кухите структури.
Всяка куха структура, затворена в единия край създава този ефект.
Той се проявява, когато пред тръбичката има празно въздушно пространство.
Когато в близост пред нея има преграда, има само обемно излъчване, но не и насочено, силно, по оста на кухата тръбичка.
Колкото по-малък е диаметъра на едностранно затворената тръбичка, толкова по-мощна е насочената сила. (става въпрос за диаметри в нанометри)
Платформата.
Единствено от хитиновите крила на вид бръмбар, залепени на дървени плоскости в редици.(Има микроскопски снимки на тези крила в книгата)
Управление - откриване и закриване пространството пред (под) тях.

Ами - това е всичко :)
Поздрави
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Гребенников - платформа

Мнениеот caduceus » Пон Авг 12, 2013 8:26 pm

Относно ефекта при бръмбарите - ОК. Другото - тц... :) Дай да не пишем тука и да спорим. Правил съм почти всички опити на ВСГ, имам представа как действат решетъчни конструкции от тези за които само се споменава бегло в книгата му, работил съм и с версия на Големия конус. Теорията си е теория, а практиката - практика. Т. нар. вълни на Де Бройл и эффекг полостных структур съм ги изучил досконално - включително негативно излъчващите тръбни пособия, показани на графиките в книгата.
Другото - по телефона ;)
Поздрави

ПП
Не ти ли се струва нелогично ентомолог и природолюбител като Гребенников, научен сътрудник с десетина енто резервата които лично пази и охранява, рисуващ и описващ с такава любов насекомите, да измори стотици бръмбари от рядък и изчезващ вид, за да им откъсне надкрилките /не крилата!/ и да ги налепи по дъсчици??? Това е една от безумните тези на част от братята руснаци. Ти си човек усещащ истината, помисли и усети сам.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Гребенников

Мнениеот smsi-h » Сря Сеп 11, 2013 8:04 pm

Извинявам се за оф-топика, но просто не намирам друга подходяща тема, а тази е най-близката по смисъла на долното!

Малко да ви разбъркам мозъците: http://www.udivit.ru/ash-sphere/article ... henii.html ; http://ashinfo.narod.ru/ASH-SPHERE_Game ... ection.htm

Малко да си поиграете с ножицата: http://ashinfo.narod.ru/ASH-SPHERE_Game ... 3_list.pdf

И малко пояснения за накрая: http://ashinfo.narod.ru/ASH-SPHERE_Game ... uction.pdf

Надявам се някой да направи замервания на снимките в първия линк, преди да се захване за работа, за да се види, колко е подходящо за хармонизация?

На занимаващите се, да им е приятно!
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Гребенников

Мнениеот smsi-h » Вто Фев 04, 2014 2:24 pm

Гледайте от 11,40 минута.

http://www.youtube.com/watch?v=HGw2py63h_k
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Гребенников

Мнениеот smsi-h » Вто Фев 04, 2014 7:27 pm

groups.google.com/forum/#!forum/AntigravityPlatformGrebennikov

На горния адрес се намира затворен форум за платформата на Гребенников.

Моля, ако някой има информация за този форум да пише! Членството в него е само с покана и Гуглето не допуска влизане в него. Нито знам на какъв език обсъждат темите, нито знам до къде са стигнали.
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Гребенников

Мнениеот caduceus » Вто Фев 04, 2014 8:41 pm

На клипа е "муляж" /рус./, т.е. неработещо копие на част от платформата. Болтовете са от гипс, друго от картон, само тръбите на руля са май пак тръби. Този макет е имал и основа, но е открадната от вандали. Едва ли са имали полза защото вътре вероятно няма нищо, оригиналът е копиран от ВСГ само външно.
Относно закрития форум - техологията не се бекинженерва само с форуми и писане, за това трябва разбиране и тестове. Бил съм член на Матрикс и смея да кажа, че тогава бяха точно доникъде, а сега доста вероятно - също. Лорда разбира от оргонен ток и генерирането му по технологията на Ед Грей, но не го усеща и нямат начин да мерят точно какво излиза. Със сигурност могат да определят + и - полюси и да правят схеми, но до истинския лавинен оргонен процес най-вероятно са далеч. Така усещам поне аз. За повторение на технологията трябва:
1. Истинско разбиране на процеса, което става чрез наблюдение, медитация върху естествените процеси в природата и достатъчно време /години/.
2. Значително развити способности за практическа биолокация /радиестезия/
3. Да не ви растат ръцете откъм задника :) , както казват руснаците. Т.е. да правите нещата достатъчно добре, сами и с подръчни материали - от тел, ламарина, дърво и т.н.
4. Да не слушате никой освен вътрешния си глас, като забравите всичко научено в училище - особено по физика.
5. Все пак да имате някакви пари за тестове и материали, и свободно време

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Гребенников

Мнениеот icrow » Вто Фев 04, 2014 10:20 pm

Дам особено точка 5 много пречи на повечето експериментатори, а пък тези дето имат пари пък не ги интересуват да се занимават с такива неща, като могат да си ги купят евентуално. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Гребенников

Мнениеот sheki » Вто Фев 04, 2014 10:30 pm

това филмче ми се стори по интересно.. http://www.youtube.com/watch?v=hYJXE4FCm7Q
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Гребенников

Мнениеот caduceus » Чет Сеп 18, 2014 9:44 pm

Може би е дошло вече времето затова - та започвам да коментирам платформата, за да се изясни процеса на създаване на полето. Може би е добре това да се отдели в друга тема, защото тази е в раздел Медицина... Кажете и вие.
Реших да споделя всичко до което съм достигнал досега, за да вървим напред заедно. Повече глави - повече акъл, явно моят не стига до нивото на Виктор Г. :) Или пък нямам толкова свободно време като него :lol:

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Гребенников

Мнениеот sheki » Чет Сеп 18, 2014 9:50 pm

По - добре да е отделна тема, тематична подреденост да правим :) :book:
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Следваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron