Реплика на СЕ генератор на Дон Смит

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Реплика на СЕ генератор на Дон Смит

Мнениеот Gogo1 » Пет Яну 30, 2015 1:03 am

Здравей caduceus

Като разгледах, кой какво е писал стигам до извода,че си доста наясно с
генератора на Капанадзе та погледни тази схема и кажи,какво мислиш.
Генератора на Бедини ми е ясен,но за повечето българи е скъп и се оглеждам
за друго по достъпно.Вече съм сигурен,че към Бединито ще проявят интерес
най вече тези,който имат електрокари.
Ако не тази би ли ме насочил,към вярна според теб схема.

:)
Прикачени файлове
57109-kapanadze-amiran-georgievich.jpg
57109-kapanadze-amiran-georgievich.jpg (591.77 KiB) Прегледано 4411 пъти
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Реплика на СЕ генератор на Дон Смит

Мнениеот caduceus » Пет Яну 30, 2015 8:19 am

Подробностите на живо, в Пловдив - че да не разбунваме духовете много :) Засега мога да кажа тук само основните неща.
Принципът на Капи най-общо казано е електротехнически изпълнен хидравличен удар ;) Базиран е на нелинейна промяна в етерното налягане в системата. Бавно натрупване на заряда, рязко изпразване през искрище в отделен контур /несвързан електрически със първия/, индуктивно прибиране на горницата, захранване пак през искрище или индуктивност на първата верига. Това е етерна помпа, която смуче енергия от околната нормално оргонно заредена среда и я вкарва в системата, като я преобразува в електрически заряд /енергия от по-ниско вибрационно ниво спрямо оргона/. Не случайно Тариел има както електрически СЕ генератор, така и хидравличен - подобен на ротовертера. Гиа /сътрудникът му/ казва едно към едно, че принципът го има и в двата генератора, но никой не го разбира поради прекалено конкретизиране. Т.е. поради забиване на носа в кората на едно дърво, не виждаш гората :)
Мелниченко създава подобен ефект като вкарва чрез кондензатори ел.мотори в резонанс - но там е малко по-особено.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Предишна

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron