Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Исторически аспекти

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот spyborg » Вто Сеп 18, 2018 1:13 am

Здравейте, Кадуцеус! Привет и на всички в този форум! Пиша за пръв път, макар че от няколко месеца чета темите тук, а също и в мазето, където така и не получих одобрение за регистрация. Благодаря, че тук одобрихте регистрацията ми и вече не съм само безмълвен наблюдател. Поздравявам всички за дългогодишния труд и за това, че въпреки трудностите в борбата за оцеляване, успявате да мислите в правилната посока и да се развивате! Радвам се, че в България все още има мислещи хора, които не са се претопили в общата маса. С интерес очаквам да разбера по какво работи Кадуцеус! За съжаление, всички теми досега, където някой е обещал нещо да покаже са замрели през 2012-та, 2015-та година. Вероятно след дългата пауза ще започнат да се появяват и положителните резултати. Убеден съм в това. Аз засега нямам какво да покажа, но имам вече оформени идеи, които се надявам да осъществя във времето и дай Боже да стигна до нещо работещо. Като основна идея ми е да ползвам най-достъпната антигравитация - съд с въздух в течност. А гравитацията пък ще ми служи за напълване на този съд с въздух посредством помпа. Съответно, пълненето и изпразването на съда с въздух ще му придава вертикално движение в течността. Но това е съвсем образно казано. Целта на поста ми беше по-скоро да поздравя всички и да кажа, че научих много неща от вас и сега гледам на света по различен начин. Пожелавам ви успех и неограничени количества свободна енергия! :)
spyborg
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Авг 11, 2018 2:39 am
Местоположение: Добрич

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот caduceus » Сря Сеп 19, 2018 9:55 am

Здрасти колега,
добре дошъл! Ще помагаме с каквото можем. Наистина не е за оправдаване, но много работа излезе покрай развитието на няколко от споменатите във форума технологии и тука нещата леко замряха :)
В момента тествам едно ново изделие, което захранва пряко тялото през слънчевия сплит /носи се като медальон/ и почти няма необходимост от храна. Т.е. може да си ядеш, но ако пропуснеш примерно обеда и вечерята, няма свиреп глад а може да си откараш така още няколко дни :lol:
Задава се нова система за обработка на кристали, която ще вдигне нивото на концентрация и излъчване на жизнена енергия многократно. До Нова година ще се тества и ще видим...
Поздрави!

ПП
Схемата за антигравитация която споменаваш е интересна... кажи нещо повече ако искаш, да видим с какво можем да сме ти полезни :cheers:
Малко пооцапахме темата на милинтрон, та нека обсъжданията да ги правим в др. теми които са по въпроса - ще поразчистя когато мога :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Сря Сеп 25, 2019 9:21 am

Настройката е изключително тежка, Схемите са верни но ...
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот gvg » Сря Сеп 25, 2019 10:25 am

Вече идва момента на истината.
gvg
 
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 12:45 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Нед Окт 13, 2019 10:41 pm

Определено това е момента на истината. Трафа наистина работи. Направени са всички измервания и това е гениалния трансформатор. Там вътре няма магнитно поле. Само шум. Това което прави е наистина велико. Той не консумира а набира. Това наистина вече ме направи истински щастлив. Пробив. С оглед видеото което видях, потвърди и следващото което ще направим. Това което казва че няма да каже на никой , ние вече знаем.
Готиния траф. https://youtu.be/ybFQz1DRZ0s
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот Иван1961 » Пон Окт 14, 2019 10:23 am

2 въпроса:
- има ли нещо специално в навиването на трафа - бифилярно или друго.
- какъв е сигнала от генератора - синус, П.
Иван1961
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Мар 30, 2017 8:57 am

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот rossen47 » Чет Дек 05, 2019 3:38 pm

Къде има повече информация?
rossen47
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Дек 05, 2019 10:02 am

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот xakep » Пет Дек 06, 2019 3:46 pm

Здравейте, от много време следя форума, но от скоро се регистрирах и пиша за пръв път. Та относно темата имам въпрос към Mилинтрон. Не разбрах много ясно, какъв ефект се търси? Доста си поиграх с една от схемите, пробвах различни трансформатори, сърцевини, транзистори, кондензатори и какво ли още не. Ефект нулев. При определени условия с намотка от медно фолио накъсо, 3-ватовия светодиод който ползвам свети на 40-50%. Консумация от 2-3 милиампера, 5в, при честота от около 3 килохерца. Никъде не измерих плашещите токове за които се говореше по-рано. Прикачам снимка с формата на сигнала измерен от трета тестова намотка. Сега накъде?
Прикачени файлове
20191205_144339.jpg
20191205_144339.jpg (2.49 MiB) Прегледано 3628 пъти
xakep
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Дек 01, 2019 6:22 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Съб Дек 07, 2019 1:26 am

Здравей Приятел,
Незнам, какво ти е грабнало вниманието но, както виждаш, нямам нищо което да дава повече.
Едва ли ще имам. Физиката е абсолютно вярна. Няма СЕ.
Съжалявам че ви подведох, изгубих вашето време във четене на тъпи размисли.
Ти сам виждаш. Не, Ста, ВА.
Ето и една съществена причина.
Моля Кадуцей да изтрие темата и да не подвежда хората.
Написах това което искате да чуете.
Никой никога не е виждал нещо направено и работещо от мен.
И вие го знаете !
Съжалявам.
Това е което мога да споделя със вас.
Темата е безмисленна и мисля че е за Архив.
Приключена.
Благодаря ви, успех.
Милинтрон
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот xakep » Съб Дек 07, 2019 12:43 pm

Съжалявам че ще те разочаровам, но мен лично не си ме подвел, именно защото нищо не си показал. Схемите ги имах готови. Какво ли не съм правил до сега и го правя защото ми харесва. През последните десетилетия се доказа че много неща куцат във физиката, особено след квантовата механика. Другото което ми прави впечатление е че много лесно се предаваш.
xakep
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Дек 01, 2019 6:22 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron